بازی تسویه حساب کوچک من: فوتبال حاضر

تسویه حساب کوچک من: فوتبال

بازی توضیحات: درخشش گرگ و میش تصمیم به پیاده روی بروید از طریق مناظر زیبا از Ponyville را. از آنجا که از راه آن می توانید دوستان خود را ملاقات کند، آن را این دختر است، شما نیاز به خود قرار داده در هماهنگی است. شما می توانید او را در این کمک، با استفاده از مهارت های خود و سبک تخیل است که شما داشته باشد. برای این کار، در پانل سمت چپ و سمت راست نگاه کنید - به شما این فرصت را به یک قهوهای مایل به زرد زیبا برای تسویه حساب خود را، به یک ظاهر طراحی شده مو و رنگ آنها را به رنگ های مختلف، پوشیدن عینک ایمنی یا کراوات تعظیم زیبا بر روی سر خود را، انتخاب برتر شیک و دامن و به او ارسال برای یک پیاده روی دارند .

درخشش گرگ و میش تصمیم به پیاده روی بروید از طریق مناظر زیبا از Ponyville را. از آنجا که از راه آن می توانید دوستان خود را ملاقات کند، آن را این دختر است، شما نیاز به خود قرار داده در هماهنگی است.

© playgame24.com - رایگان بازی آنلاین تسویه حساب کوچک من: فوتبال () دانلود بازی آنلاین، بازی فلش تسویه حساب کوچک من: فوتبال. فراموش نکنید که این بازی به رای تسویه حساب کوچک من: فوتبال و به اشتراک گذاری این بازی خود را با بهترین دوستان است.